Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj trojic OPATOVICE I. 2014

8. 8. 2014

  V sobotu 26.7.2014 se konal v Opatovicích I. 22.ročník turnaje trojic.Za krásného letního dne se zde sešlo 8.družstev.Z našeho oddílu si přijela kopnout trojice ve složení : Marek Kloud , Adam Brož a Josef Laczko.

 Turnaj se hrál systémem každý s každým . Naše trojice prohrála v turnaji pouze dvě utkání. Jedno s pozdějším vítězem turnaje týmem Chabeřic a druhé s druhým týmem celkového pořadí  z Čelákovic.V dalších zápasech náš tým  třikrát remizoval  ( Chabeřice B ,Vlašim a Čakovice) a porazil oba domácí týmy.V celkovém pořadí to stačilo až na 5.místo.

Celkové pořadí 22.ročníku T3 OPATOVICE I. :

1. CHABEŘICE A  - Závorka,Jeništa,Janda

2.DOVEDOVÉ ČELÁKOVICE - Flekač,Flekač st.,Vostrý

3.3FN (Čakovice) - Poncar,Míča ml.,Plachý

4.Chabeřice B - Šťastný,?,?

5. CÍRKVICE  - Kloud, Brož, Laczko J.

6.Vlašim - Krunert,Krunert ml. ,?

7. OPATOVICE I. A - ???

8.OPATOVICE I. B - ???

 

Náhledy fotografií ze složky Turnaj trojic OPATOVICE I. 2014