Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pepíček zalistoval ve svých vousatých archívech, kde objevil tyto naše výsledky z odehraných turnajů. Zároveň již zpracovává slohovou práci na téma Historie nohejbalu v Církvici :-)

ROK 2007 :

Úvaly - trojice

1. místo (Laczko Josef, Flaks Lukáš, Čachotský Rostislav)
2. místo (Procházka Matěj, Laczko Richard, Plašil Zdeněk)

Chabeřice - trojice

5. místo (Procházka Matěj, Tesárek Vladimír, Plašil Zdeněk)

Přišímasy - trojice

2. místo (Procházka Matěj, Laczko Richard, Plašil Zdeněk)

Nové Dvory - trojice

1. místo (Holý Václav, Syrový Václav, Veselý Miloš)

Nymburk - KP3

3. místo (Procházka Matěj, Laczko Richard, Plašil Zdeněk)

Čáslavská pata - dvojice

1. místo (Frank Radek, Flaks Lukáš
3. místo (Procházka Matěj, Černohorský Jaroslav)
7. místo (Laczko Josef, Laczko Richard) 

Plazy - KP2

6. místo (Procházka Matěj, Plašil Zdeněk)

Český Brod - OP singl

3. místo (Laczko Josef)

Čáslav - OP3

1. místo (Procházka Matěj,  Laczko Richard, Plašil Zdeněk)

Turnaj ONS - Čáslav

3. místo (Laczko Josef, Laczko Richard, Plašil Zdeněk)
8. místo (J.Radil,M.Rajdl, M.Vilt)

Kostelec n.Č.lesy - trojice

7.-9. místo (Procházka Matěj, Plašil Zdeněk, Syrový Václav)

ROK 2006 :

Zruč n. Sázavou:

konec ve skupině (Laczko Josef, Laczko Richard, Plašil Zdeněk)
konec ve skupině (Holý Václav, Syrový Václav, Procházka Matěj)

KP dvojic - Semčice 

4. místo (Procházka Matěj, Plašil Zdeněk)

Stratov (noční) - trojice

2. místo (Frank Radek, Černohorský Jaroslav, Flaks Lukáš)
konec ve skupině (Laczko Josef, Laczko Richard, Čachotský Rostislav)

Zruč nad Sázavou - trojice

1. místo (Laczko Josef, Laczko Richard, Radoměřský Jan)
4. místo (Holý Václav, Syrový Václav, Procházka Matěj)

Vavřinec - trojice

1. místo (Frank Radek, Černohorský Jaroslav, Vacka Tomáš)

Čáslav - dvojky:

1. místo (Černohorský Jaroslav, Flaks Lukáš)
3. místo
(Procházka Matěj, Plašil Zdeněk)
4. místo
(Laczko Josef, Čachotský Rostislav)
Konec ve skupině (Laczko Richard, Radil Jaroslav)

Semčice - KP singl

1. místo (Frank Radek)

Kemp Bor - trojice

6. místo (Laczko Josef, Procházka Matěj, Plašil Zdeněk)

KP trojic - Nymburk

konec ve skupině (Holý Václav, Laczko Richard, Procházka Matěj)

Turnaj ONS - Čáslav

5. místo (Laczko Josef, Laczko Richard, Plašil Zdeněk)
6. místo (Holý Václav, Syrový Václav, Procházka Matěj)

Vlašim - dvojice

konec ve skupině (Laczko Richard, Radil Jaroslav)

 ROK 2005 :

Zruč n. Sázavou:

konec v 1. kole (Laczko Josef, Laczko Richard, Plašil Zdeněk)
konec ve skupině (Holý Václav, Syrový Václav, Procházka Matěj)

Sendražice -Barum Cup:

2. místo (Laczko Josef, Laczko Richard, Plašil Zdeněk)
3. místo (Holý Václav, Syrový Václav, Procházka Matěj)

Vrbová Lhota :

Konec ve skupině ( Laczko Josef, Laczko Richard, Radil Jaroslav)

Čáslav-dvojky:

Konec ve skupině ( Procházka Matěj, Plašil Zdeněk)
Konec ve skupině
( Laczko Josef, Laczko Richard)

Jakub :

3. místo ( Holý Václav, Syrový Václav, Procházka Matěj)
4. místo ( Laczko Josef, Laczko Richard, Plašil Zdeněk)
5. místo ( Kloud Marek Laczko Josef)

Vrdy

  1.místo (Laczko Josef,Plašil Zdeněk,Procházka Matěj)

Čáslav - OP singl

2. místo (Laczko J.)
5. místo (Procházka)
6. místo (Plašil)
8. místo (Laczko R.)

Sendražice - OP trojic:

3. místo (Holý Václav, Syrový Václav, Laczko Richard)

Čáslav - OP dvojic:

1. místo (Laczko Richard, Procházka Matěj)

Čáslav - turnaj ONS:

2. místo (Laczko Josef, Laczko Richard, Plašil Zdeněk)
3. místo (Holý Václav, Syrový Václav, Procházka Matěj)

Praha - Ruzyně (dvojice):

Konec ve skupině (Laczko Josef, Laczko Richard, Kloud Marek)

Kostelec nad Černými lesy :

  Konec ve skupině (Holý Václav Syrový Václav,Procházka Matěj)  Konec ve skupině (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk)

Hodonín :

2.místo (Holý Václav,Syrový Václav,Laczko Josef)

Vlašim ,turnaj dvojic :

5.místo (Plašil Zdeněk,Frank Radek)  18.místo (Laczko Richard,Procházka Matěj)

ROK 2004 :

Čáslav, turnaj ONS :

3.místo (Laczko Josef,Holý Václav,Syrový Václav,Plašil Zdeněk)

Praha,dvojice :

1.místo (Laczko Josef,Kloud Marek)

Čáslav,OP trojic :

3.místo (Holý Václav,Syrový Václav,Procházka Matěj)  4.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk,Kloud Marek)

Žlebské Chvalovice:

1.místo (Holý Václav,Syrový Václav,Jelínek Vladimír)

Jakub,singl :

1.místo (Procházka Matěj)  2.místo (Plašil Zdeněk)  3.místo (Laczko Richard)  4.místo (Laczko Josef)  5.místo (Kloud Marek)  6.místo (Jelínek Vladimír)

Kluky :

1.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk)
  2.místo (Holý Václav,Syrový Václav,Procházka Matěj)

Kostelec nad Černými lesy,OP-singl :

1.místo (Procházka Matěj)  4.místo (Laczko Josef)

Žehušice :

1.místo (Laczko Josef,Plašil Zdeněk,Procházka Matěj)

Jakub :

2.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk)  ¨3.místo (Holý Václav,Syrový Václav,Procházka Matěj)  5.-8.místo (Kloud Marek,Brož Karel,Bobek Josef)

Čáslav ,dvojky :

7.místo (Laczko Josef,Plašil Zdeněk,Kloud Marek)  8.místo (Laczko Richard,Procházka Matěj)

Opatovice :

5.-8.místo (Holý Václav,Procházka Matěj,Kloud Marek)  5.-8.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk)

Sendražice :

4.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk)  7.místo (Holý Václav,Syrový Václav,Procházka Matěj,Kloud Marek)

Vrdy :

1.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk)  5.místo (Procházka Matěj,Kloud Marek,Brož Karel)

Sendražice,OP-dvojic :

2.místo (Laczko Richard,Procházka Matěj)  3.místo (Laczko Josef,Plašil Zdeněk)  7.místo (Kloud Marek,Radil Jaroslav)

Stratov,KP-dvojic :

Konec ve skupině (Laczko Josef,Kloud Marek)

Praha : 

1.místo (Laczko Josef,Kloud Marek,Brož Karel)

Kostelec nad Černými lesy :

5.místo (Frank Radek,Kloud Marek,Radil Jaroslav)  6.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk)

Zruč nad Sázavou :

5.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk)  18.místo (Procházka Matěj,Holý Václav,Syrový Václav)

 ROK  2003:

Čáslav :

9.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk,Frank Radek)

Praha :

2.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Brož Karel)

Sendražice , OP-trojic :

5.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Kubera Roman)  7.místo (Holý Václav,Syrový Václav,Plašil Zdeněk)

Čáslav, OP-dvojic :

3.místo (Frank Radek,Plašil Zdeněk)  6.místo (Laczko Josef,Kubera Roman)  9.místo (Laczko Richard,Procházka Matěj)  13.místo (Brož Karel,Kvasil Ondřej)

Čáslav,OP-singl :

3.místo (Frank Radek)  11.místo (Laczko Richard)

Vrdy :

1.místo (Laczko Josef,Plašil Zdeněk,Frank Radek)  4.místo (Holý Václav,Syrový Václav,Procházka Matěj)  8.místo (Laczko Richard,Kloud Marek,Kvasil Ondřej)

Jakub,singl :

1.místo (Frank Radek)  2.místo (Procházka Matěj)  3.místo (Laczko Richard)

Jakub :

1.místo (Laczko Josef,Plašil Zdeněk,Frank Radek)  2.místo (Tesárek Vladimír,Bobek Josef,Brož Karel)  3.místo (Holý Václav,Syrový Václav,Procházka Matěj)  4.místo (Kubera Roman,Kvasil Ondřej,Jelínek Vladimír)  
5.místo (Laczko Richard,Faltys Miroslav,Vrba Milan)

Čáslav : 

5.místo (Frank Radek,Plašil Zdeněk)  6.místo (Laczko Josef,Kubera Roman)  11.místo (Laczko Richard,Procházka Matěj)

Opatovice:

3.místo (Holý Václav, Syrový Václav, Procházka Matěj)

Záboří nad Labem :

1.místo (Laczko Josef,Plašil Zdeněk,Kloud Marek)  5.místo (Holý Václav,Syrový Václav,Procházka Matěj)

Kluky :

1.místo (Holý Václav,Syrový Václav,Procházka Matěj)  2.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Kloud Marek)

Hodonín (Lužice):

1.místo (Holý Václav,Syrový Václav,Laczko Josef)

Nové Dvory:

1.místo (Plašil Zdeněk,Syrový Václav,Procházka Matěj)

Zruč nad Sázavou :

11.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk)  13.místo (Holý Václav,Syrový Václav,Procházka Matěj)

Hodonín:

1.místo (Holý Václav,Syrový Václav,Procházka Matěj)

 

ROK 2002 :

 

Čáslav :

10.místo (Laczko Josef, Laczko Richard, Kloud Marek)

Praha :

1.místo (Laczko Josef, Laczko Richard, Plašil Zdeněk, Kloud Marek, Frank Radek)  2.místo (Vlk Stanislav, Brož Karel, Kubera Roman)

Žehušice :

4.místo (Laczko Richard, Faltys Miroslav, Bobek Josef)  osmifinále (Vlk Stanislav, Brož Karel, Kubera Roman)

Jakub :

1.místo (Laczko Josef, Laczko Richard, Kloud Marek)  2.místo (Procházka Matěj, Syrový Václav, Procházka Aleš)  3.místo (Plašil Zdeněk, Frank Radek, Kubera Roman, Laczko Josef)

Opatovice :

3.místo (Laczko Josef, Frank Radek, Plašil Zdeněk)

Nepoměřice :

1.místo (Holý Václav, Syrový Václav, Jelínek Vladimír)  3.místo (Laczko Josef, Laczko Richard, Frank Radek)

Sulovice :

1.místo (Laczko Josef, Frank Redek, Kubera Roman)  3.místo (Brož Karel, Kubera Roman, Vlk Stanislav)

Kluky :

1.místo (Laczko Josef, Laczko Richard, Frank Radek)  4.místo (Brož Karel, Kubera Roman, Laczko Josef)

Jakub, singl :

1.místo (Frank Radek)  2.místo (Plašil Zdeněk)  3.místo (Kloud Marek)  4.místo (Kubera Roman)  5.místo (Laczko Richard)  6.místo (Laczko Josef)

Praha : 

3.místo (Laczko Josef, Laczko Richard, Frank Radek)  4.místo (Kloud Marek, Brož Karel, Kubera Roman)

Sendražice, OP singl :

1.místo (Frank Radek)  11.místo (Plašil Zdeněk)

Nové Dvory:

1.místo (Holý Václav,Syrový Václav,Jelínek Vladimír)
3.místo (Plašil Zdeněk,Procházka Matěj,Procházka Aleš)

Zruč nad Sázavou :

11.místo (Laczko Josef, Frank Radek, Procházka Aleš)  21.místo (Laczko Richard, Plašil Zdeněk, Procházka Matěj)  25.místo (Brož Karel, Kloud Marek, Kvasil Ondřej, Vilt Milan)  

Vrdy:

1.místo (Holý Václav,Syrový Václav, Jelínek Vladimír)

Kostelec n. Č.l.:

1.místo (Holý Václav,Syrový Václav, Jelínek Vladimír)

 

 ROK  2001:

Nové Dvory :

1.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk)  3.místo (Frank Radek,Faltys Miroslav,Procházka Matěj)

Orlík : 

základní skupina (Laczko Josef, Plašil Zdeněk, Frank Radek)  semifinálová skupina (Laczko Josef, Frank Radek, Faltys Miroslav)  semifinálová skupina (Brož Karel, Vlk Stanislav, Kubera Roman, Plašil Zdeněk)

Jakub :

1.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk)  4.místo (Frank Radek, Procházka Matěj, Faltys Miroslav)  5.místo (Brož Karel, Kubera Roman, Vlk Stanislav)

Opatovice :

1.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk)  5.místo (Brož Karel, Vlk Stanislav, Procházka Matěj)

Záboří nad Labem :

1.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk)  7.místo (Kloud Marek, Brož Karel, Vlk Stanislav)  8.místo (Kubera Roman, Procházka Aleš, Jelínek Vladimír)

Kluky :

1.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk)  3.místo (Brož Karel, Procházka Matěj, Vlk Stanislav)  7.místo (Kubera Roman, Procházka Aleš, Jelínek Vladimír)

Nové Dvory :

1.místo (Laczko Richard, Plašil Zdeněk, Procházka Matěj)  5.místo (Brož Karel, Vlk Stanislav, Procházka Matěj)  6.místo (Kubera Roman, Procházka Aleš, Jelínek Vladimír)

Praha :

2.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Plašil Zdeněk)

Čáslav : 

1.místo (Brož Karel, Vlk Stanislav, Kubera Roman, Procházka Aleš, Procházka Matěj)  2.místo (Laczko Josef, Laczko Richard, Frank Radek, Plašil Zdeněk)

 

ROK  2000:

Záboří nad Labem :

3.místo (Laczko Josef,Brož Karel,Kloud Marek)

Nové Dvory :

2.místo (Plašil Zdeněk, Procházka Matěj, Faltys Miroslav)  3.místo (Laczko Josef, Kloud Marek, Brož Karel)

Čáslav :

2.místo (Laczko Josef, Brož Karel, Vlk Stanislav)

Opatovice :

5.místo (Laczko Josef, Laczko Richard,Brož Karel)

Žehušice :

5.místo (Laczko Josef, Laczko Richard,Brož Karel)

Kluky :

4.místo (Laczko Richard, Vlk Stanislav, Kubera Roman)  6.místo (Laczko Josef, Kloud Marek, Brož Karel)

Nové Dvory :

konec ve skupině (Laczko Josef, Laczko Richard,Brož Karel)

Sendražice :

konec ve skupině (Laczko Josef, Laczko Richard,Brož Karel, Faltys Miroslav)

Vavřinec :

konec ve skupině (Laczko Josef, Kloud Marek, Vlk Stanislav)

ROK  1999:

Opatovice :

5.místo ve skupině (Laczko Josef,Laczko Richard,Brož Karel,Vlk Stanislav)

Dobříš :

Celkem jsme se zúčastnili tří turnajů, z toho nejlepší umístění bylo 4.místo (Laczko Josef,Laczko Richard,Brož Karel)